To ostatnie dni, by zdobyć grant z Kulczyk Foundation!

Warszawa
10 grudnia 2015
Wydarzenia

Jest o co walczyć, bo chodzi o kwoty do 25 tys. zł. To konkurs grantowy m.in. dla organizacji, instytucji, szkół, zrzeszeń, czy firm. Najlepsze pomysły infrastrukturalne lub dotyczące przedsiębiorczości zostaną wsparte, ale czasu jest bardzo mało, bo 31 grudnia o godz. 23:59 upływa ostateczny termin składania wniosków.

Chodzi nam o to, by nie przegapić najciekawszych projektów. W Polsce istnieją niezwykle wartościowe koncepcje dotyczące start-upów, przedsiębiorczości społecznej, inicjatyw infrastrukturalnych, które mogą odmienić na lepsze naszą rzeczywistość. Bezwzględnie warto w nie inwestować, bo zysk społeczny może być olbrzymi.

Zastrzegamy, że projektów nie mogą zgłaszać osoby fizyczne, projekty nie mogą też dotyczyć stypendiów. Profilujemy ten konkurs po to, by promować nowe rozwiązania proponowane przez zorganizowane grupy osób.

Co należy zrobić, by podjąć walkę o pieniądze? Po pierwsze dokładnie przeczytać regulamin, który czeka pod adresem www.kulczykfoundation.org.pl w zakładce „wsparcie” (kliknij i zjedź na sam dół). Po drugie wypełnić formularz, który jest dostępny w tym samym miejscu. Po trzecie złożyć go drogą mailową lub pocztą zgodnie z zasadami w regulaminie.

Wnioski będziemy oceniać do 15 lutego przyszłego roku. Specjalna komisja przeanalizuje je m.in. pod kątem wiarygodności kosztorysu, potencjału fundraisingowego, współpracy ze społecznością lokalną czy możliwego zaangażowania wolontariuszy. 

dodatkowe materiały